Poduszki

XL
Wielkość pęcherzyka powietrza
Rysunek pojedynczego listka
Wielkość listka - XL
Rodzaj materiału
HDPE
Max waga paczki
20 kg
Nazwa wypełniacza
StandardStandard
XL
Wielkość pęcherzyka powietrza
Rysunek pojedynczego listka
Wielkość listka - XL
Rodzaj materiału
HDPE
Max waga paczki
20 kg
Nazwa wypełniacza
StandardStandard

Jak perfekcyjnie unieruchomić w kartonie produkty, żeby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu? Skorzystaj z niezawodnych poduszek powietrznych do paczek marki Air Protect System!

Jesteśmy producentem poduszek powietrznych do paczek. Oferujemy różne rodzaje poduszek do pudełek. Nasze poduszki doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności szybkiego i ekonomicznego wypełnienia pustych przestrzeni w paczce. Dzięki nim towar jest optymalnie zabezpieczony w kartonie. Unieruchamiają przesyłane produkty, amortyzują wstrząsy i zapobiegają przesuwaniu towaru wewnątrz przesyłki. Tego rodzaju wypełniacze są idealnym rozwiązaniem w przypadku towarów wstępnie opakowanych.

Poduszki powietrzne do paczek – ekologia i ekonomia w jednym produkcie

Jako producent poduszek powietrznych do pudełek wiemy, jak ważne jest dbanie o środowisko. Nasze poduszki w wersji EKO produkowane są z materiału pochodzącego z surowców wtórnych. Dodatkowo wszystkie nasze standardowe wypełniacze nadają się do recyklingu. Dzięki możliwości ponownego wykorzystania poduszki powietrzne stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla firm transportowych, które chcą zminimalizować koszty i jednocześnie dbać o środowisko naturalne.

Poduszki powietrzne do paczek, które zabezpieczą każdy towar

Poduszki marki APS zajmują niewiele miejsca na magazynie, ponieważ przechowuje się je i transportuje w formie nienadmuchanej rolki. Zmniejsza to koszty spedycji oraz ilość generowanego śladu węglowego. Wypełnia się je powietrzem dopiero wtedy, kiedy są potrzebne i dokładnie taką ilość, jaką planuje się użyć. Nasze poduszki powietrzne do paczek możesz zastosować do unieruchomienia większości towarów przygotowanych do wysyłki. Wysoka jakość i doskonałe wykonanie sprawi, że zawartość Twojej paczki dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Najważniejsze zalety naszych poduszek powietrznych

Nasze poduszki powietrzne są szczególnie wyjątkowe ze względu na szereg korzyści, które oferują. Poniżej najważniejsze zalety, które przekonają Cię, że warto wybrać nasze produkty:

  • mają sprawdzoną podczas testów produkcyjnych jakość,
  • stabilną cenę,
  • zajmują niewiele miejsca w magazynie w postaci zwiniętej rolki,
  • nadają się do ochrony zarówno delikatnych przedmiotów, jak i dużych produktów,
  • wraz ze stałymi zakupami poduszek, dzierżawimy za 1 zł urządzenia do ich nadmuchiwania.

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie wracają po kolejne produkty. Każdy Klient jest dla nas ważny i dbamy o niego na każdym etapie zamówienia – od ewentualnych pytań, poprzez złożenie zamówienia, aż po wysyłkę naszych poduszek powietrznych. Zapraszamy do współpracy.

Czytaj Więcej