Maty powietrzne S

 • szerokość rolki:
  380mm
 • długość rolki:
  300mb
 • perforacja:
  co 170mm
 • kolor:
  bezbarwny

Dane techniczne

Wielkość pęcherzyka powietrza
Rodzaj materiału HDPE
Max waga paczki 10 kg
Nazwa wypełniacza Standard

Mata powietrzna S – Standard

Produkowane przez nas maty powietrzne o rozmiarze pęcherzyka powietrza S, to maty o najmniejszych oczkach w naszej ofercie. Służą do owijania produktów, które chcemy zabezpieczyć przed zniszczeniem w czasie transportu. Zabezpieczysz nimi towary o wadze nie przekraczającej 10 kg. Nasze maty S Standard łatwo dopasowują się do produktów, które owijasz, ponieważ tworzą je pęcherzyki wielkości 50 groszowej monety (średnica oczka 20 mm).

 

 

 

Maty S produkujemy z folii HDPE. W 100% nadają się do recyklingu. Mogą zostać użyte wielokrotnie co oznacza, że zabezpieczysz nimi przesyłkę w drodze do klienta, a jeśli klient zdecyduje się na zwrot towaru – może użyć ich ponownie. S-ki stanowią alternatywę dla folii bąbelkowej. Naszej maty zużywasz trzykrotnie mniej niż folii bąbelkowej. Owijasz nią produkt raz, zamiast trzy razy, jak w wypadku folii bąbelkowej, której pęcherzyk powietrza jest dużo mniejszy.

 

 

 

 

 

Maty Air Protect System, o rozmiarze pęcherzyka powietrza S, z powodzeniem zastosujesz do zabezpieczania takich produktów jak: lekarstwa – zarówno w pudełkach, jak i szklanych butelkach, odżywki, kremy w słoiczkach, perfumy, elektronika, kruche ozdoby, dekoracje i wiele innych przedmiotów.

Rolka maty S Standard wystarczy Ci do zabezpieczenia wielu paczek, bo jej długość to aż 300 mb, a szerokość to 38 cm. Dzięki perforacji możesz odrywać małe kawałki folii dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz. Matę S wypełnia się powietrzem przy użyciu urządzenia APS 20, które gwarantuje szybkie i łatwe przygotowanie gotowych do użycia mat powietrznych.

Jeśli chcesz sprawdzić, ile metrów naszej maty S zużyjesz miesięcznie – zadzwoń do nas i wynajmij na testy urządzenie APS 20, za symboliczną złotówkę. Przekonaj się, czy mata S jest odpowiednia do zabezpieczania Twoich przesyłek!

Sprawdź nasze maty!