Maty powietrzne S

szerokość rolki:

  • 380mm
    długość rolki:
  • 300mb
    perforacja:
  • co 170mm
    kolor:
  • bezbarwny

Dane techniczne

Wielkość pęcherzyka powietrza Wielkość pęcherzyka powietrza S
Rodzaj materiału HDPE
Max waga paczki 10 kg
Nazwa wypełniacza Standard

Mata powietrzna S – Standard

Produkowane przez nas maty powietrzne o rozmiarze pęcherzyka powietrza S, to maty o najmniejszych oczkach w naszej ofercie. Służą do owijania produktów, które chcemy zabezpieczyć przed zniszczeniem w czasie transportu. Zabezpieczysz nimi towary o wadze nie przekraczającej 10 kg. Nasze maty S Standard łatwo dopasowują się do produktów, które owijasz, ponieważ tworzą je pęcherzyki rozmiaru 50 groszowej monety (średnica oczka 20 mm).

 

 

 

Maty S produkujemy z folii HDPE. W 100% nadają się do recyklingu. Mogą zostać użyte wielokrotnie co oznacza, że zabezpieczysz nimi przesyłkę w drodze do klienta, a jeśli klient zdecyduje się na zwrot towaru – może użyć ich ponownie. S-ki stanowią alternatywę dla folii bąbelkowej. Naszej maty zużywasz trzykrotnie mniej niż folii bąbelkowej. Owijasz nią produkt raz, zamiast trzy razy, jak w wypadku folii bąbelkowej, której pęcherzyk powietrza jest dużo mniejszy.

 

 

 

 

 

Maty Air Protect System, o rozmiarze pęcherzyka powietrza S, z powodzeniem zastosujesz do zabezpieczania takich produktów jak: lekarstwa – zarówno w pudełkach, jak i szklanych butelkach, odżywki, kremy w słoiczkach, perfumy, elektronika, kruche ozdoby, dekoracje i wiele innych przedmiotów.

Mata S Standard wystarczy Ci do zabezpieczenia wielu paczek, bo długość rolki produkowanej przez nas maty to aż 300 mb, jej szerokość to 38 cm. Dzięki perforacji możesz odrywać małe kawałki folii dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz. Matę S Air Protect System wypełnia się powietrzem przy użyciu urządzenia APS 20, które gwarantuje szybkie i łatwe przygotowanie gotowych do użycia mat powietrznych.

Jeśli chcesz sprawdzić, ile metrów naszej maty S zużyjesz miesięcznie – zadzwoń do nas i wynajmij na testy urządzenie APS 20, za symboliczną złotówkę. Przekonaj się, czy mata S jest odpowiednia do zabezpieczania Twoich przesyłek!

Sprawdź nasze maty!