Maty powietrzne M

 • szerokość rolki:
  380 mm
 • długość rolki:
  Standard: 300/ 500m, ECO: 300m, Strong: 250m
 • perforacja:
  co 170mm
 • kolor:
  ECO: jasny brąz, Standard: bezbarwny, Strong: jasno zielony

Dane techniczne

Wielkość pęcherzyka powietrza
Rodzaj materiału
HDPE z recyklinguHDPEHDPE
Max waga paczki
10 kg20 kg25 kg
Nazwa wypełniacza
ECO Standard Strong

Produkowane przez nas maty M, świetnie sprawdzą się do owijania produktów, zabezpieczania dna paczek oraz jako wyściółka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów. Zabezpieczysz nimi wstępnie opakowane towary, które możesz ułożyć warstwami z matą M w formie przekładki między nimi. Taka przekładka stworzy warstwę amortyzującą, która zabezpieczy wnętrze przesyłki.

Mata powietrzna EKO Politan AirProtectSystem jak pakować paczki wykorzystanie maty powietrznej eko M

Mata powietrzna Standard PLUS Politan AirProtectSystem

Zapakowana paczka Mata powietrzna extra strong AirProtectSystem Politan

Produkujemy maty o różnej wytrzymałości. W zależności od tego, jak ciężkie przedmioty planujesz zabezpieczyć, możesz wybrać spośród mat M Air Protect System o wytrzymałości 10, 20 lub 25 kg.

 


Mata powietrzna M – ECO

Matę Eco produkujemy z granulatu HDPE pochodzącego z recyklingu. Jeśli zależy Ci na ekologii i pozytywnym wizerunku – skorzystaj właśnie z tej opcji.

Mata ECO, o rozmiarze pęcherzyków M, polecana jest do zabezpieczania produktów o wadze do 10 kg. Maty M w wersji ECO nadają się w 100% do recyklingu.

Rolki folii ECO mają długość 300 m. Do odrywania poszczególnych listków maty nie potrzebujesz nożyczek. Dzięki perforacji, którą można komfortowo odrywać co 17 cm, dopasujesz długość maty do swoich potrzeb.

Maty ECO – w kolorze jasnego brązu, z powodzeniem wykorzystasz do zabezpieczenia różnych produktów, od dzieł sztuki, aż po książki.

 


Mata powietrzna M – Standard

Jeśli wysyłasz paczki o wadze do 20 kg – mamy coś dla Ciebie. Przedstawiamy półprzezroczystą matę M Standard, produkowaną z folii HDPE, o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

Mata Standard nadaje się w 100% do recyklingu. Mata Standard ma oczka wielkości dużego guzika (średnica 3,5 cm). Produkujemy ją w rolkach długości 300 i 500 m.

Maty Standard mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Specjalnie dobrana technologia powoduje, że sprawdzają się do zabezpieczania zarówno produktów delikatnych, jak i tych cięższych (szklanki, kieliszki, naczynia, urządzenia AGD).

 


Mata powietrzna M – Strong

Jeśli twoje przesyłki są cięższe, wybierz wypełniacz produkowany z folii HDPE, który zabezpiecza produkty o wadze do 25 kg – matę M Strong. Ta wersja maty również nadaje się w 100% do recyklingu. To produkt do zadań specjalnych. Jest najbardziej wytrzymałą matą w naszej ofercie.

Klienci używają jasno zielonej maty Strong do zabezpieczania luster, ram obrazów oraz chemii budowlanej (farby, cement). Długość rolki maty Extra Strong to 250m.

 

 

 

 

 

Wszystkie produkowane przez nas maty wypełnisz powietrzem za pomocą urządzenia APS 20, które pracuje szybko, wydajnie zgrzewając folię. Urządzenie możesz testować za symboliczną złotówkę przez okres 2 tygodni. Dzięki testom sprawdzisz która z produkowanych przez nas mat najlepiej Ci odpowiada. Jeśli nadal wahasz się, którą matę wybrać – zadzwoń do nas.

Chętnie doradzimy!