Poduszki powietrzne XL

Poduszka powietrzna Standard PLUS AirProtectSystem Politan

 • szerokość rolki:
  210mm
 • długość rolki:
  500mb
 • perforacja:
  co 120mm
 • kolor:
  bezbarwny

Dane techniczne

Wielkość pęcherzyka powietrza
Rodzaj materiału HDPE
Max waga paczki 20 kg
Nazwa wypełniacza Standard

Poduszki Standard produkujemy z folii HDPE (High Density PE), która charakteryzuje się większą wytrzymałością niż folia LDPE. Poduszki powietrzne są odporne na temperaturę w przedziale od -500C do +1100C. W 100% nadają się do recyklingu. Doskonale sprawdzą się do unieruchamiania przedmiotów wstępnie opakowanych, kruchych, delikatnych, jak przedmiotów o dużych gabarytach. Skutecznie zaklinujesz nimi towar w paczce lub wypełnisz tę przestrzeń, która pozostała pusta po zapakowaniu przesyłki do pudełka. Najlepiej sprawdzają się w paczkach, w których pozostaje do wypełnienia ok. 10% objętości.

Zapakowana paczka przy pomocy poduszki powietrznej Standard PLUS AirProtectSystem Politan
Zapakowana paczka przy pomocy poduszki powietrznej Standard PLUS AirProtectSystem Politan
Rolka poduszka powietrzna Standard PLUS AirProtectSystem Politan

Oferujemy poduszki, które wypełniają pustą przestrzeń w paczkach blokując w ten sposób produkty. Nasze poduszki z powodzeniem zastosujesz w paczkach, które ważą nawet 20 kg.

Długość produkowanych przez nas rolek poduszek powietrznych to 500 metrów, a wymiary pojedynczej, nienadmuchanej poduszki powietrznej to 21 cm x 12 cm. Po napompowaniu poduszka do pakowania ma wymiary: 15,5 cm x 8,8 cm.

Poduszki marki Air Protect System wypełnia się powietrzem przy użyciu urządzenia APS 20, które gwarantuje przygotowanie 18 mb poduszek powietrznych w ciągu minuty. Urządzenie możesz u nas wynająć. APS 20 nadaje się do nadmuchiwania poduszek powietrznych wyprodukowanych zarówno z materiału HDPE, jak i EKO.

Jeśli wahasz się i nie wiesz, czy do zabezpieczania Twoich paczek sprawdzą się lepiej poduszki, czy maty  – przetestuj i sprawdź nasz rozwiązania. Oferujemy dobre ceny zarówno na wypełniacze, jak i urządzenia uławiające pracę na magazynie. Przejrzyj zakładki z urządzeniami – znajdziesz tam produkowane przez nas kosze, nawijarki i stanowiska pakowania. Chętnie opowiemy o naszych produktach i doradzimy, jaki asortyment sprawdzi się w Twojej firmie.

Zadzwoń do nas i umów się na 2 tygodniowe testy, a urządzenie APS 20 wynajmiemy Ci za 1 zł.