Urządzenie do nadmuchiwania

Szukasz urządzeń, które znacznie ułatwią Ci pracę podczas pakowania Twoich przesyłek? Chcesz zabezpieczyć swój towar w odpowiedni sposób, aby dotarły on do Klienta w nienaruszonym stanie? Sprawdź naszą ofertę urządzeń do nadmuchiwania wypełniaczy.

Dlaczego warto mieć w swojej firmie urządzenia do wypełniania mat powietrznych marki Air Protect System?

Jeśli Twoja firma bardzo często wysyła paczki z zawartością, o którą należy odpowiednio zadbać, to korzystanie z urządzenia do nadmuchiwania mat powietrznych może okazać się świetnym rozwiązaniem. Produkcja mat powietrznych, które mają za zadanie uniemożliwienie przemieszczania się towarów wewnątrz opakowania podczas transportu, to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, a dlaczego? Już wyjaśniamy! Przede wszystkim nie kupujesz napompowanej maty powietrznej na dany wymiar, tylko wypełniasz powietrzem z rolki tyle, ile potrzebujesz. Do nadmuchania rękawa foliowego (zwiniętego w rolkę) wykorzystujesz nasze urządzenie do wypełniania powietrzem. Na czytelnym wyświetlaczu urządzenia APS 20 możesz wprowadzić taką ilość metrów wypełniacza, jaką chcesz nadmuchać. Możesz też włączyć urządzenie i wtedy działa ono cały czas, aż do momentu, kiedy je wyłączysz. Sprawia to, że zyskujesz dokładnie taką ilość wypełniacza, jaką potrzebujesz. Dodatkowo nasze maty powietrzne są wielokrotnego użytku. Jakie są jeszcze plusy urządzeń do wypełniania folii powietrzem? Niewątpliwie fakt, że możesz sam decydować, kiedy i w jakiej ilości napełnisz maty czy poduszki, które u nas kupujesz. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zakupując gotowe maty powietrzne, potrzebowałbyś dość dużo miejsca na ich przechowywanie, w przypadku samodzielnej produkcji zaoszczędzisz powierzchnię magazynową, co w przypadku firm jest bardzo ważne. Nie będziesz potrzebował większego magazynu, a co za tym idzie, koszty wynajmu będą mniejsze.

Urządzenia do wypełniania folii powietrzem marki Air Protect System – łatwa i intuicyjna obsługa

Każdy towar powinien zostać odpowiednio zabezpieczony, aby Klient, odbierając swój produkt, był z niego zadowolony. Nie od dziś wiadomo, że firmy kurierskie czasem nie obchodzą się z paczkami z należytą delikatnością. Jeśli jednak Twój Klient otrzyma profesjonalnie zapakowaną paczkę, to możesz być pewien, że zyskasz jego zaufanie i chętniej zamówi on u Ciebie w przyszłości kolejne produkty. Nasza firma ułatwi Ci to zadanie. Wybierając nasze urządzenia do wypełniania poduszek i mat powietrznych zyskasz możliwość szybkiego i sprawnego przygotowania Twojej przesyłki do transportu (nawet do 18 m poduszek/mat powietrznych na minutę). Tym samym urządzeniem wypełnisz powietrzem wszystkie rodzaje mat i poduszek produkowane przez naszą firmę. Co więcej, urządzenia APS 20 są łatwe w obsłudze oraz mają bardzo przejrzysty wyświetlacz. Dbamy, aby urządzenia do wypełniania folii powietrzem cieszyły naszych Klientów przez wiele lat, dlatego też są one zbudowane z wysokiej klasy podzespołów. Służymy pomocą na każdym etapie ich użytkowania. Odpowiadamy na pytania oraz rozwiewamy wątpliwości. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych filmów, które przedstawiają obsługę urządzeń do wypełniania mat oraz poduszek powietrznych. Dzięki temu już pierwsze uruchomienie naszego APS 20 jest dziecinnie proste. Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas, porozmawiaj z naszym doradcą i umów się na testy. Sprawdź i przekonaj się sam, czy to rozwiązanie dla Ciebie!

Czytaj Więcej