Kosz służy do gromadzenia napełnionych powietrzem mat i poduszek. To jedna z propozycji naszej firmy, która ułatwi pracę każdemu, kto pakuje przesyłki. Jest uniwersalnym elementem systemu rozprowadzania wypełniaczy na magazynie. Kosz wyposażyliśmy w kółka, dlatego bez trudu przetransportujesz w nim napompowane wypełnienia na stanowiska pakowaczy. Wysokość kosza dobraliśmy tak, żeby można było wygodnie wyciągać z niego wypełniacze lub dosunąć go do specjalnie zaprojektowanego stolika.

Kosz wraz ze stolikiem i urządzeniem do nadmuchu, tworzą prosty i funkcjonalny zestaw magazynowy, dzięki któremu sprawnie przygotujesz towar do wysyłki.

Wprowadzając go do Twojej firmy oszczędzasz cenne miejsce na magazynie, bo produkujesz maty tylko wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Ponadto zwiększasz szybkość pracy pakowaczy, dostarczając na stanowisko pakowania już nadmuchane wypełniacze, a co równie ważne – oszczędzasz, ponieważ wszystkie elementy systemu możesz wynająć.

Stolik z koszem AirProtectSystem Politan

Specyfikacja produktu

 • długość:
  1200mm
 • szerokość:
  800mm
 • wysokość bez kółek:
  900mm
 • waga:
  4kg

Nie musisz martwić się, że kosz przepełni się, albo zostanie napełnionych więcej mat czy poduszek, niż potrzebujesz. Urządzenie do nadmuchiwania wypełniaczy wyłącza się samo, po odpowiednio zaprogramowanej ilości metrów lub wtedy, gdy cały kosz zostanie wypełniony. Wystarczy, że jednorazowo zaprogramujesz urządzenie, a ono zatrzyma się automatycznie.

Cechy warte podkreślenia:

 • gromadzi 50 m bieżących folii
 • napełnia się w 3,5 minuty
 • posiada kółka ułatwiające transport
 • urządzenie wyłącza się po zadanej ilości metrów

Produkowane w naszej fabryce kosze mają lekkie stelaże, elastyczne, materiałowe ścianki i kółka, które pozwalają na przemieszczanie koszy w różnych kierunkach. Dla wygody użytkowników, montujemy kółka, które wyposażone są w mechanizm hamulca.

W koszu zmieści się aż 50 mb folii, a na wypełnienie kosza wystarczy tylko 3,5 minuty. Urządzenie do nadmuchiwania wypełniaczy wyłącza się samo po odpowiednio zaprogramowanej ilości metrów lub (dzięki specjalnym czujnikom) wtedy, gdy cały kosz zostanie wypełniony.

Rozpocznij współpracę z polskim producentem marki Air Protect System i zyskaj produkty najwyższej jakości

Marka Air Protect System stawia na najwyższą jakość urządzeń. Posiadamy własny dział rozwoju, który projektuje urządzenia do rozprowadzania wypełniaczy na magazynie. Urządzenia produkujemy w naszej fabryce na południu Polski. Dzięki temu zyskujesz atrakcyjną, stabilną cenę i szybszą dostawę, niż w przypadku zakupienia urządzeń od firmy, która produkuje je poza naszym krajem.

Jeśli jesteś firmą, która na co dzień wysyła swoje towary i szuka sprawdzonego, rzetelnego partnera, którego urządzenia mogą pomóc przyśpieszyć proces pakowania paczek, to jesteś w odpowiednim miejscu. Chcesz poznać dokładną ofertę na mobilny kosz magazynowy? Potrzebujesz urządzenia o niestandardowych wymiarach? Napisz do nas już dziś!

Rozpocznij współpracę z polskim producentem marki Air Protect System i zyskaj produkty najwyższej jakości w dobrej, stabilnej cenie.

Stolik z koszem AirProtectSystem Politan
Stolik z koszem AirProtectSystem Politan
Stolik z koszem AirProtectSystem Politan