Kosz podblatowy

Kosz podblatowy marki Air Protect System, to sprytne urządzenie magazynowe podające nadmuchane wypełniacze osobie pakującej, która pracuje przy stole roboczym. To najmniejszy z produkowanych przez nas koszy. Automatycznie uzupełnia się o taką ilość wypełniaczy, jaka zostanie z niego pobrana. Wysokość kosza dobraliśmy tak, żeby zmieścił się pod stołem roboczym. Kosz jest wąski, co również jest jego atutem, ponieważ oszczędza cenne miejsce pod blatem stanowiska pakowania. Wyposażyliśmy go w kółka, dlatego w razie potrzeby łatwo go wysunąć spod blatu.

Specyfikacja produktu

 • wysokość:
  76 cm
 • długość:
  83 cm
 • szerokość:
  45 cm

Sposób działania kosza opracowaliśmy tak, że nie musisz schylać się pod stół, żeby wyciągnąć wypełniacze z kosza. Poduszki podawane są przez specjalny system, prosto nad blat – do rąk pakowacza. Pakowacz pobiera tyle wypełniaczy, ile w danej chwili potrzebuje. System szybko i sprawnie uzupełnia zawartość kosza umieszczonego pod blatem.

Cechy warte podkreślenia:

 • automatycznie uzupełnia swoją zawartość
 • mieści się pod blatem
 • posiada kółka ułatwiające transport

Produkowane w naszej fabryce kosze podblatowe, mają metalowy korpus malowany proszkowo. Korpus wyposażony jest w półkę, na której stawia się urządzenie do nadmuchu. Wokół korpusu, na specjalnym stelażu, rozciągnięta jest elastyczna siatka. W korpusie kosza zamontowano kółka dla wygody pakowacza. Pozwalają one na wysuwanie go spod blatu i ewentualne przesunięcie na inne stanowisko robocze. Kółka wyposażone są w mechanizm hamulca.

Kosz podblatowy marki Air Protect System uruchamia się automatycznie. Urządzenie włącza się wtedy, gdy pakowacz pobierze wypełniacze do pakowania. Wyłącza się samoistnie wtedy, kiedy przestaje pobierać wypełnienia, a wbudowane czujniki wskażą, że kosz jest pełny. Takie rozwiązanie nie angażuje uwagi ani czasu pracownika magazynu, dzięki czemu pakowanie odbywa się szybko i sprawnie.

 

 

Rozpocznij współpracę z polskim producentem marki Air Protect System i zyskaj produkty najwyższej jakości

Zarówno kosz podblatowy, jak i systemy do rozprowadzania wypełniaczy na magazynie, zostały zaprojektowane przez nasz własny dział R&D. Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów, dopasowując się elastycznie do wymagań, jakie stawiają klienci. Potrafimy przygotować rozwiązania szyte na miarę, zastępując urządzenia zachodnich marek rodzimą produkcją. Ponieważ jesteśmy polską firmą, oferujemy rozwiązania w atrakcyjnej, stabilnej cenie.  Nasz kosz podblatowy z powodzeniem został wdrożony w firmie fulfillmentowej, znanej z największej liczby urządzeń paczkomatowych w Polsce. Interesuje Cię, czy sprawdzi się również w Twojej firmie?

Potrzebujesz urządzenia o niestandardowych wymiarach? Napisz do nas już dziś!