Kosz wielkogabarytowy

Duży 5m kosz Air Protect System Politan

Specyfikacja produktu

 • długość kosza:
  2-5 metrów
 • szerokość kosza:
  0,9-1,5 m
 • wysokość (bez nóg):
  0,9-1,2 m
 • wysokość (z nogami):
  1,6-2,4 m

Produkowany przez nas wielkogabarytowy kosz na wypełniacze powietrzne, ułatwia proces pakowania przesyłek. Dzięki temu rozwiązaniu zasilisz w nadmuchane wypełniacze nawet 10 stanowisk pakowania jednocześnie, a korzystając z mat marki Air Protect System sprawiasz, że produkt dotrze do klienta w stanie nienaruszonym.

Cechy warte podkreślenia:

 • obsługuje kilka stanowisk pakowaczy jednocześnie, zwiększając wydajność procesu pakowania
 • można go przygotować w wielu rozmiarach i wariantach personalizując rozwiązanie
 • usprawnia proces pakowania i oszczędza czas na dostarczanie wypełniaczy na stanowiska pakowaczy
 • przemyślany sposób wymiany rolek pozwala je wygodnie zakładać, nie ingerując w stanowiska pakowaczy (platforma z urządzeniem na zawiasach)

Kosz wielkogabarytowy wraz z urządzeniem do nadmuchu oraz konstrukcją przenoszącą maty w głąb kosza, tworzą sprawny system rozprowadzający wypełniacze do stanowisk pakowania. Długość kanału, który transportuje nadmuchane maty, dobrana jest w taki sposób, żeby wypełniacze swobodnie opadały na środku kosza. Maty ze środka spływają we wszystkich kierunkach co sprawia, że można je pobierać w każdym miejscu kosza i przygotować po obu stronach kosza tyle stanowisk pakowania, ile jest potrzebnych. Jest to szczególnie istotne w magazynach fulfillmentowych oraz magazynach, w których pakowanie odbywa się na kilku stanowiskach jednocześnie.

Jedną z głównych zalet kosza jest możliwość jego dostosowania do potrzeb użytkownika. Można go spersonalizować według życzeń, zaleceń czy wymagań. Wysokość, szerokość i długość kosza, w którym gromadzony jest wypełniony powietrzem materiał, mogą zostać dopasowane do każdej przestrzeni, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Prezentowany na zdjęciach kosz ma długość 5m. Na życzenie możemy go zmodyfikować i przygotować pod oczekiwany wymiar.

 

 

Kosz został zaprojektowany tak, aby ułatwić proces pakowania. Umieściliśmy go na wysokich nogach, których wysokość można również dobrać wg indywidualnych wskazówek. Jedną z opcji montażowych, jest zamocowanie kosza nad taśmą, po której przesuwają się produkty. Ta wersja zapewnia wygodny dostęp do wypełniaczy powietrznych z każdego stanowiska pakowania. Należy pamiętać, że podczas montażu nad taśmą, najniżej umieszczone elementy systemu (dno kosza, urządzenie do nadmuchu) montuje się na wysokości min. 140cm. Na ten wymiar składają się:

 • wysokość taśmy przesuwającej się pod koszem (70 cm)
 • wolna przestrzeń, niezbędna do umieszczania ładunków na taśmie (70cm).

 

 

 

 

 

Ścianki produkowanego przez nas kosza wykonane są z elastycznej siatki. Dzięki temu otwory do wyciągania wypełniaczy powietrznych można zrobić w dowolnym miejscu, a to umożliwia wygodne dopasowanie kosza do indywidualnych wymagań przestrzennych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urządzenie do nadmuchu zamontowano na krótszym boku kosza. W ten sposób każdy z pakowaczy ma łatwy dostęp do wypełniaczy, bo maszyna nie zajmuje cennego miejsca na bocznej ścianie kosza. Dodatkowo dla wygody osób wymieniających rolki z matą, w koszu zamontowana została specjalna platforma na zawiasach, która pozwala wysunąć urządzenie do nadmuchu na zewnątrz i swobodnie zamontować nową rolkę.

 

 

 

 

 

 

 

Oferowany przez nasz kosz wielkogabarytowy może dostarczać wypełniacze dla kilku stanowisk pakowaczy jednocześnie. Z łatwością dostosujemy jego gabaryty do istniejącego na magazynie wyposażenia oraz przyzwyczajeń i ilości personelu pakującego paczki. Dzięki temu znacząco usprawnisz i przyspieszysz pakowane przesyłek w swojej firmie.

 

 

Rozpocznij współpracę z polskim producentem marki Air Protect System i zyskaj produkty najwyższej jakości

Jeśli jesteś firmą, która na co dzień wysyła swoje towary i szuka sprawdzonej, rzetelnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, której urządzenia mogą pomóc przyśpieszyć proces pakowania produktów, to jesteś w odpowiednim miejscu. Marka Air Protect System stawia na najwyższą jakość urządzeń, które konstruowane i produkowane są w naszej fabryce – na południu Polski. W ten sposób zyskujesz atrakcyjną cenę i szybszą dostawę, niż w przypadku zakupienia urządzeń od firmy, która produkuje je poza naszym krajem.

Rozważasz montaż urządzeń ułatwiających pakowanie paczek na magazynie? Zapytaj o kosz wielkogabarytowy naszej produkcji! Nie trać czasu na szukanie gotowych rozwiązań – wyposaż swój magazyn w kosz skonstruowany pod wymiar – na Twoje indywidualne zamówienie. Napisz do nas już dziś!