Systemy urządzeń

Mamy w ofercie urządzenia do wypełniania mat i poduszek powietrzem, projektujemy i produkujemy również systemy rozprowadzające wypełniacze na stanowiska pakowania. Oprócz zestawu standardowych urządzeń, możemy przygotować urządzenia na zlecenie – pod oczekiwany wymiar lub o określonej funkcjonalności. Ty decydujesz!

W naszej standardowej ofercie znajdziesz ergonomiczny stolik, szybką nawijarkę, różnej wielkości kosze gromadzące wypełniacze i stanowiska do pakowania (z blatem roboczym lub bez).

Firmom, którym do zabezpieczenia paczek wystarczy kilkanaście rolek wypełniacza na miesiąc, na początek polecamy nawijak przymocowany do specjalnego stolika. Dzięki temu zestawowi sprawnie zwiniesz nadmuchaną matę w rolkę i przygotowujesz tyle nadmuchanych rolek mat, ile w danej chwili potrzebujesz.

Nieco większe firmy zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych koszy. Możemy się pochwalić, że nasze kosze podblatowe pracują w magazynie fulfillmentowym największego w naszym kraju dostawcy paczek do paczkomatów.

Jeśli żadne z naszych urządzeń nie spełnia Twoich oczekiwań, nic straconego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach. Przygotujemy rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi to, które pracuje obecnie w Twoim magazynie lub zaproponujemy nowe.
Dodatkowo nie musisz kupować naszych urządzeń. Wynajmujemy je w ramach umowy współpracy. Wszystko to po to, aby maksymalnie ułatwić i przyśpieszyć proces pakowania paczek.

Chcesz poznać warunki współpracy z marką Air Protect System?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Objaśnią Ci zasady działania kompletów urządzeń do wypełniania mat i poduszek powietrznych oraz systemów rozprowadzających wypełniacze na magazynie. Każdy z naszych produktów został dokładnie opisany na stronie, jeśli jednak masz jeszcze jakieś pytania -zachęcamy do kontaktu!

Czytaj Więcej