Nawijarka

Szybkie i łatwe przenoszenie zwiniętej maty wypełnionej powietrzem to coś, co możesz zyskać, wybierając nasze urządzenia. Nawijarka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na szybkim i sprawnym pakowaniu swoich paczek. Wykorzystując urządzenie APS 20 wraz ze stolikiem z nawijarką, będziesz mógł przyśpieszyć proces zabezpieczania Twoich produktów do wysyłki. Nasz system zwija w rulon wypełniacze z powietrzem w krótkim czasie (20 mb maty w ciągu 1,5 minuty). Co więcej, stolik z nawijarką jest kompatybilny z urządzeniem do wypełniania poduszek powietrznych APS 20, dzięki czemu automatycznie włącza się i wyłącza, gdy rolka już jest gotowa.

Stolik z rolomatem / nawijarką AirProtectSystem Politan

Specyfikacja produktu

 • długość:
  980mm
 • szerokość:
  520mm
 • wysokość:
  1010mm
 • waga:
  18,5kg

Służy do wygodnego zwijania w rulon maty wypełnionej powietrzem. Zwija 20 m bieżących maty w 1,5 minuty. Włącza się i wyłącza automatycznie razem z urządzeniem APS 20. Zrolowane wypełnienia można w łatwy sposób przenosić w inne miejsce. Z rolki można odrywać kawałki maty odpowiedniej długości.

Cechy warte podkreślenia:

 • do wygodnego zwijania w rulon mat wypełnionych powietrzem
 • zwija w rulon 20 m bieżących maty w 1,5 minuty
 • włącza się i wyłącza automatycznie razem z urządzeniem APS 20

Stolik z nawijarką renomowanego producenta marki Air Protect System – wysoka jakość i atrakcyjna cena

Na współpracę z naszą marką Air Protect System zdecydowało się już wiele firm, które są zadowolone i polecają naszą firmę innym. Dzięki połączeniu urządzeń do wypełniania mat i poduszek powietrznych ze stolikiem z nawijarką zyskali system, znacznie ułatwił im przygotowanie wypełniaczy do pakowania paczek. Wszystkie nasze produkty są poddawane stałej kontroli, abyś zawsze uzyskał maty i poduszki powietrzne najwyższej jakości. Używamy tylko komponentów, których dostawcy spełniają wytyczne naszego działu jakości. Wszystkie nasze towary produkowane są w Polsce, dzięki czemu możemy oferować konkurencyjne ceny w porównaniu do cen wypełniaczy zachodnich firm. Dodatkowo nasi Klienci mogą liczyć na nas nawet po dokonaniu zakupów. Proponujemy pomoc, wsparcie czy serwis naszych urządzeń. Stolik z nawijarką pozwala na zwijanie mat powietrznych w wygodne rulony, co znacznie ułatwia ich przenoszenie. Odrywasz dokładnie taki kawałek maty, jaki obecnie potrzebujesz. Wykorzystanie mat i poduszek powietrznych do zabezpieczania towarów podczas transportu jest rozwiązaniem bardziej ekologicznym niż choćby w przypadku folii bąbelkowej, dlaczego? Ponieważ do zabezpieczenia produktu najczęściej potrzebna jest tylko jedna warstwa maty, gdzie w przypadku folii bąbelkowej trzeba ich znacznie więcej.

Zaciekawiała Cię nasza oferta stolików z nawijarką? Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania oraz doradzą najlepsze rozwiązanie dla Twoje firmy.

Stolik z rolomatem / nawijarką AirProtectSystem Politan
Stolik z rolomatem / nawijarką AirProtectSystem Politan
Stolik z rolomatem / nawijarką AirProtectSystem Politan