Rozwiązania indywidualne

Rozwiązania indywidualne – skrojone według potrzeb

Podstawowym elementem wyposażenia każdej przestrzeni magazynowej są meble magazynowe i urządzenia, dzięki którym pakowanie przebiega sprawnie. W ofercie marki Air Protect System, oprócz urządzeń do nadmuchu wypełniaczy oraz urządzeń standardowych, podejmujemy się również zaprojektowania i wykonania urządzeń oraz systemów indywidualnych.

Nasz dział projektowy z łatwością opracowuje nowe, różnej wielkości kosze współpracujące z urządzeniami do nadmuchu, stanowiska pakowania i transportery przenoszące na odległość wypełnione powietrzem maty. Jeśli korzystasz już z jakiegoś systemu i chciałbyś zachować jego funkcjonalność, wystarczy nam o tym powiedzieć. Z łatwością adaptujemy nasze rozwiązania do linii pakowania, które już istnieją w Twoim magazynie.

Jak przygotowujemy rozwiązania indywidualne?

Przygotujemy dla Ciebie nowe rozwiązanie, wg wytycznych jakie nam przedstawisz. Nie musisz kupować naszych urządzeń. Gwarantujemy bezpłatne korzystanie z rozwiązań indywidualnych, przy zachowaniu określonego w umowie wolumenu zakupów wypełniaczy. Co najważniejsze – podejmując z nami współpracę zyskasz stabilną, dobrą cenę mat i poduszek powietrznych.

Rozwiązania indywidualne airprotectsystem politan (8)

Etapy przygotowania rozwiązania indywidualnego

Urządzenia szyte na miarę przygotowujemy w kilku etapach. Zaczynamy od wizyty w Twoim środowisku magazynowym. Po inwentaryzacji obecnego systemu, przygotowujemy wstępną koncepcję projektu wraz z jego wyceną. Zwykle koncepcję mamy gotową w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli zaakceptujesz nasze warunki współpracy, rozpoczynamy budowę prototypu rozwiązania. Następnie instalujemy go w Twoim magazynie i ustalamy ramy czasowe testu. Jeśli prototyp rozwiązania spełni Twoje oczekiwania, podpisujemy umowę współpracy. Budujemy, montujemy i uruchamiamy Twój nowy system urządzeń. Ostatni etap, w zależności od stopnia skomplikowania rozwiązania, staramy się zamknąć w 5 tygodni.

Rozwiązania indywidualne airprotectsystem politan

Chcesz poznać warunki współpracy z marką Air Protect System?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Chętnie doradzą Ci z jakich urządzeń warto skorzystać i jak je zestawiać, żeby ułatwić dostarczanie wypełniaczy na stanowiska pakowania. Jeśli masz pomysł na system usprawniający pracę na Twoim magazynie – koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie podejmiemy wyzwanie i przygotujemy rozwiązanie indywidualne, według Twojego pomysłu!

Zalety

Poznaj zalety naszej firmy!