Rozwiązania indywidualne

Rozwiązania indywidualne – skrojone według potrzeb

Oprócz urządzeń do nadmuchu wypełniaczy oraz urządzeń standardowych, oferujemy również zaprojektowane i wykonane pod wymiar urządzenia i systemy indywidualne.

Nasz dział projektowy z łatwością opracowuje nowe, różnej wielkości kosze współpracujące z urządzeniami do nadmuchu, stanowiska pakowania i transportery przenoszące na odległość wypełnione powietrzem maty. Jeśli korzystasz już z jakiegoś systemu i chciałbyś zachować jego funkcjonalność, wystarczy nam o tym powiedzieć. Z łatwością adaptujemy nasze rozwiązania do linii pakowania, które już istnieją w Twoim magazynie.

Jak przygotowujemy rozwiązania indywidualne?

Przygotujemy dla Ciebie nowe rozwiązanie, wg wytycznych jakie nam przedstawisz. Nie musisz kupować naszych urządzeń. Gwarantujemy bezpłatne korzystanie z rozwiązań indywidualnych, przy zachowaniu określonego w umowie wolumenu zakupów wypełniaczy. Co najważniejsze – podejmując z nami współpracę zyskasz stabilną, dobrą cenę mat i poduszek powietrznych.

Rozwiązania indywidualne airprotectsystem politan (8)

Etapy przygotowania rozwiązania indywidualnego

Urządzenia szyte na miarę przygotowujemy w 4 prostych krokach. Zaczynamy od wizyty w Twoim środowisku magazynowym i inwentaryzacji obecnego systemu. Wizja lokalna pozwala nam zaproponować najlepsze rozwiązanie, wg poniższych etapów:

  1. Przygotowanie wstępnej koncepcji projektu wraz z wyceną (max 10 dni roboczych)
  2. Budowa prototypu rozwiązania (4-8 tygodni)
  3. Testy na Twoim magazynie (wg ustaleń)
  4. Budowa i montaż indywidualnego systemu urządzeń (max 5 tygodni)

Rozwiązania indywidualne airprotectsystem politan

Chcesz poznać warunki współpracy z marką Air Protect System?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Chętnie doradzą Ci z jakich urządzeń warto skorzystać i jak je zestawiać, żeby ułatwić dostarczanie wypełniaczy na stanowiska pakowania.

Jeśli masz pomysł na system usprawniający pracę na Twoim magazynie – koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie podejmiemy wyzwanie i przygotujemy rozwiązanie indywidualne, według Twojego pomysłu! Telefony do naszych KAM-ów znajdziesz w stopce poniżej.

Jeśli wolisz opisać nam sytuację, skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT.

Zalety

Poznaj zalety naszej firmy!