Stolik

Borykasz się z małą ilością miejsca podczas pakowania paczek dla Twoich Klientów? Wiesz, że ten proces mógłby odbywać się szybciej? Masz urządzenie do nadmuchiwania wypełniaczy, ale zdajesz sobie sprawę, że czegoś brakuje? Przychodzimy z pomocą! Jesteśmy producentem stolików dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem, który rozwiąże Twoje problemy.

Stolik AirProtectSystem Politan

Specyfikacja produktu

 • długość:
  700mm
 • szerokość:
  430mm
 • wysokość:
  1010mm
 • waga:
  13,5kg

Stolik ułatwia użytkowanie urządzenia APS 20. Zamontowany na ergonomicznej wysokości blat, posiada otwory mocujące urządzenie, dzięki którym maszyna stoi stabilnie i nie przesuwa się. Wykonany z metalu lakierowanego proszkowo.

Cechy warte podkreślenia:

 • unieruchamia urządzenie APS 20 – dzięki dedykowanym otworom w blacie
 • ergonomiczna wysokość blatu
 • stabilne nogi
 • zajmuje niewiele miejsca

Dlaczego warto wybrać stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem

W dzisiejszych czasach każdy wie, jak ważny jest czas. Wiedzą to również nasi Klienci, jak i Twoi. Nie pozwól im czekać zbyt długo na zamówiony towar, ponieważ może to skutkować tym, że w przyszłości wybiorą konkurencyjną firmę. Wybierając stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem producenta marki Air Protect System, znacznie usprawnisz proces wytwarzania mat i poduszek powietrznych.

Stolik posiada otwory mocujące, dedykowanie dla urządzenia APS 20. Sprawia, że urządzenie zamontowane jest stabilnie i nie przesuwa się, co mogłoby zdarzyć się w przypadku umieszczenia urządzenia na zwykłym stole.

Nie zapomnieliśmy również o bardzo ważnej sprawie, a mianowicie ergonomicznej wysokości, na której został umieszczony blat, aby pracownicy, którzy będą przy nim pracować, mieli maksymalny komfort.

Stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem ma niewielkie rozmiary, aby nie zajmować dużo cennego miejsca na magazynie. Jest bardzo stabilny.

Został wykonany z materiału lakierowanego proszkowo, dzięki czemu posłuży Twojej firmie przez wiele lat. Warto również dodać, że ma niewielką powierzchnię blatu, który znajduje się na wysokich nogach, przez co można ustawić go w dowolnym miejscu – np. dosuwając do stołu roboczego na którym pakujesz produkty do wysyłki. Możesz przestawiać go dokładnie tam, gdzie akurat jest potrzebny.

Wynajmij stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem!

Wiele osób zastanawia się, czy kupić dane urządzenie. Wolałoby sprawdzić dokładnie jego działanie przed inwestycją. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy wynajem stolika dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrznych.

Dodatkowo oferujemy pomoc i doradztwo, na każdym etapie doboru pozostałych urządzeń z naszej oferty, do pracy w Twoim magazynie.

Dla nas najważniejszy jest Klient!

Stolik AirProtectSystem Politan
Stolik AirProtectSystem Politan
Stolik AirProtectSystem Politan