Stolik

Borykasz się z małą ilością miejsca podczas pakowania paczek dla Twoich Klientów? Wiesz, że ten proces mógłby odbywać się szybciej? Masz urządzenie do nadmuchiwania wypełniaczy, ale zdajesz sobie sprawę, że czegoś brakuje? Przychodzimy z pomocą! Jesteśmy producentem stolików dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem, który rozwiąże Twoje problemy.

Stolik AirProtectSystem Politan

Specyfikacja produktu

 • długość:
  700mm
 • szerokość:
  430mm
 • wysokość:
  1010mm
 • waga:
  13,5kg

Stolik ułatwia użytkowanie urządzenia APS 20. Zamontowany na ergonomicznej wysokości blat, posiada otwory mocujące urządzenie, dzięki którym maszyna stoi stabilnie i nie przesuwa się. Wykonany z metalu lakierowanego proszkowo.

Cechy warte podkreślenia:

 • unieruchamia urządzenie APS 20 – dzięki dedykowanym otworom w blacie
 • ergonomiczna wysokość blatu
 • stabilne nogi
 • zajmuje niewiele miejsca

Plusy inwestycji w stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem

W dzisiejszych czasach każdy wie, jak ważny jest czas. Wiedzą to również nasi Klienci, jak i Twoi. Nie pozwól im czekać zbyt długo na zamówiony towar, ponieważ może to skutkować tym, że w przyszłości wybiorą konkurencyjną firmę. Wybierając stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem producenta marki Air Protect System, znacznie usprawnisz proces wytwarzania mat i poduszek powietrznych. Stolik ten posiada otwory mocujące, dedykowanie dla urządzenia APS 20. Sprawia, że urządzenie zamontowane jest stabilnie i nie przesuwa się, co mogłoby zdarzyć się w przypadku umieszczenia urządzenia na zwykłym stole. Nie zapomnieliśmy również o bardzo ważnej sprawie, a mianowicie ergonomicznej wysokości, na której został umieszczony blat, aby pracownicy, którzy będą przy nim pracować, mieli maksymalny komfort. Stolik dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem ma niewielkie rozmiary, aby nie zajmować dużo cennego miejsca oraz jest bardzo stabilny. Został on wykonany z materiału lakierowanego proszkowo, dzięki czemu posłuży Twojej firmie przez wiele lat. Warto również dodać, że ma on niewielką powierzchnię blatu, który znajduje się na wysokich nogach, przez co można ustawić go w dowolnym miejscu – np. dosuwając do stołu roboczego na którym pakujesz produkty do wysyłki. Możesz przestawiać go dokładnie tam, gdzie akurat jest potrzebny.

Zakup czy wynajem? Producent Air Protect System stolika dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrzem proponuje oba rozwiązania!

Wiele osób zastanawia się, czy kupić dane urządzenie. Wolałoby sprawdzić dokładnie jego działanie przed inwestycją. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy zarówno wynajem, jak i możliwość zakupu stolika dla urządzeń do nadmuchiwania folii powietrznych producenta marki Air Protect System. Z racji tego, że wszystkie nasze urządzania i dodatki do nich wytwarzane są w Polsce, to ich cena jest bardzo atrakcyjna. Dodatkowo oferujemy pomoc i doradztwo na każdym etapie – zarówno przed zakupem/wynajmem, jak również szybką pomoc techniczną, serwis oraz obsługę posprzedażową. Dla nas najważniejszy jest Klient!

Stolik AirProtectSystem Politan
Stolik AirProtectSystem Politan
Stolik AirProtectSystem Politan