Maty

Szukasz pewnego rozwiązania, które pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć przesyłki przed uszkodzeniem? Produkowane przez nas maty powietrzne marki Air Protect System to najlepszy wybór!

Są dostępne w różnych rodzajach i rozmiarach. Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze L świetnie sprawdzą się do zabezpieczania dna paczek, ścian kartonu oraz jako przekładka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów. Unieruchamiają i otulają przesyłane produkty, amortyzują wstrząsy i zapobiegają przesuwaniu towaru wewnątrz kartonu. Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze M są produkowane z myślą o owijaniu przesyłanych produktów. Ograniczają nadmierne okręcanie towarów materiałem zabezpieczającym, zmniejszając w ten sposób jego zużycie. Ten rodzaj maty jest wydajną alternatywą dla konwencjonalnych folii bąbelkowych.

Nasze maty powietrzne z powodzeniem wykorzystasz do zabezpieczania zarówno delikatnych przedmiotów jak i produktów ciężkich, o dużych gabarytach. Są ultralekkie, więc nie zawyżą kosztów wysyłki. W 99% matę wypełnia powietrze, a tylko 1% to materiał z jakiego jest wykonana.

Maty marki Air Protect System są wytrzymałe, a przy tym estetyczne. Transportuje się je i przechowuje w formie nienadmuchanej rolki, dlatego zajmują niewiele miejsca na magazynie. Wypełnia się je powietrzem dopiero wtedy, kiedy są potrzebne i dokładnie taką ilość, jaką planuje się użyć.

Atuty naszych mat powietrznych:

  • są świetnej jakości – bardzo wytrzymałe, nie tracą powietrza, dobrze zabezpieczają produkty, nie pękają pod wpływem uderzenia
  • przyspieszają proces pakowania – ich wypełnienie powietrzem nie zajmuje dużo czasu
  • oszczędzają miejsce magazynowe – przechowuje się je w formie nienadmuchanej rolki
  • sprawdzą się do ochrony zarówno bardzo delikatnych przedmiotów, jak i tych o dużych gabarytach
  • nie zawyżają kosztów przesyłki – są kilkukrotnie lżejsze niż papier
  • możesz kupić lub wynająć urządzenie do nadmuchiwania
  • nadają się do ponownego użycia
  • mogą posiadać spersonalizowane nadruki
Czytaj Więcej