Maty powietrzne L

produkt mata standard L POLITAN airprotectsystem

 • szerokość rolki:
  380mm
 • długość rolki:
  300mb
 • perforacja:
  co 170mm
 • kolor:
  bezbarwny

Dane techniczne

Wielkość pęcherzyka powietrza
Rodzaj materiału HDPE
Max waga paczki 20 kg
Nazwa wypełniacza Standard

Maty powietrzne L Standard, produkujemy z materiału HDPE. Oczka maty L mają wielkość niedużych serdelków. Sprawdzą się, jako warstwa amortyzująca na dnie przesyłki, a także jako przekładka między poszczególnymi warstwami produktów. L-ki świetnie nadają się również do unieruchamiania i klinowania towarów ułożonych w kartonie.

Maty L produkujemy z folii HDPE. To bardzo wytrzymały, sprawdzony materiał, dlatego zabezpieczysz nim produkty o wadze do 20 kg. Nasze maty L Standard nadają się w 100% do recyklingu.

Mata powietrzna Standard PLUS Politan AirProtectSystem

Ponieważ mata L ma dosyć duże oczka, produkty które zabezpieczasz, powinny być wstępnie opakowane. Matami L Standard marki Air Protect System skutecznie zabezpieczysz: narzędzia, części, produkty domowego użytku, chemię gospodarczą i wiele innych.

Przed podjęciem decyzji, czy mata L nadaje się do zabezpieczania przesyłek w twoim sklepie internetowym, warto przetestować to rozwiązanie. Matę L z łatwością wypełnisz powietrzem dzięki urządzeniu APS 20, które na okres 2 tygodni wynajmujemy za symboliczną złotówkę.

Przejrzyj nasze pozostałe zakładki z urządzeniami – znajdziesz tam produkowane przez nas kosze, nawijarki i stanowiska pakowania. Jeśli potrzebujesz sprawdzonych wypełniaczy w dobrej cenie oraz urządzeń uławiających pracę na magazynie – świetnie trafiłeś.

Chętnie doradzimy, jaki asortyment sprawdzi się w Twojej firmie.

Zadzwoń do nas i umów się na testy!