Dlaczego my?

laptop

Rynek e-commerce rośnie w siłę!

Branża wysyłkowa dynamicznie się rozwija. Rozwijają się też produkty i usługi jej towarzyszące, dlatego wybór zabezpieczeń i wypełniaczy paczek jest ogromny. Można wybierać spośród różnych surowców, sposobów ochrony zawartości paczek, czy różnych gabarytów wypełniaczy. Dlaczego więc uważamy, że powinieneś sięgnąć właśnie po markę Air Protect System? Jest kilka powodów i argumentów – weź je pod uwagę, dokonując wyboru!

Maszyny do wypełniaczy powietrznych Politan AirProtectSystem

Współpraca bezpośrednio z producentem ma wiele korzyści!

Marka Air Protect System należy do polskiej firmy POLITAN – producenta, który oferuje swoje produkty już od 40 lat. Technologię wytwarzania wypełnień powietrznych oraz maszyny wymyślili nasi konstruktorzy, a w naszym laboratorium sprawdzane są różne parametry folii – wszystko po to, by mieć pewność, że powędruje do Ciebie produkt najwyższej jakości.

Dzięki temu, że zarówno wypełniacze, jak i urządzenia peryferyjne marki Air Protect System powstają w Polsce, koszty ich wytwarzania są niższe, a co za tym idzie – nasze produkty kupisz w konkurencyjnej cenie. Gwarantujemy także szybką dostępność mat i poduszek. Wybierając nas, otrzymasz także szybką pomoc techniczną, sprawny serwis i obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie.

Własna linia produkcyjna ma wiele zalet: możemy zaoferować Ci personalizację wypełniaczy jeśli chodzi o wymiary, kształty, kolory oraz nadruk, co przełożyć się może na korzystny wizerunek i wyższą rozpoznawalność Twojej firmy, marki czy sklepu internetowego.

Pakowanie paczki z uzyciem wypelniaczy powietrza Politan AirProtectSystem

Wygląd jest w cenie!

Ktoś mógłby powiedzieć, że wygląd wypełniaczy nie ma najmniejszego znaczenia w branży wysyłkowej. My jednak wiemy, że ma – i to ogromne! Skąd mamy taką wiedzę? Zbadaliśmy to, zbierając opinie i preferencje konsumentów (raport z tego badania znajdziesz na naszym blogu). Z przeprowadzonego badania ankietowanego wynika, że konsumentom nie podoba się, że to, co zabezpiecza wysyłane do nich produkty, generuje bałagan (a tak jest w przypadku tektury, skropaku czy wiór drewnianych). Natomiast nasze wypełniacze wystarczy przebić, by ich wielkość spadła niemal do zera. Dzięki nadrukom na nich, konsument nie ma też żadnych wątpliwości, do jakiego rodzaju odpadów powinny trafić.

Wygląd to także w dużej mierze estetyka. Nasze wypełniacze powietrzne mają ładne, delikatne zabarwienie, które – dzięki kolorom ziemi – kojarzą się z naturą, wywołując pozytywne emocje u klienta końcowego. Z pewnością wiesz, jak ważne są emocje w procesie zakupowym – my się tym zajmiemy!

Ziemia eko Politan AirProtectSystem

Air Protect System to 100% ECO PROTECTION!

Postanowiliśmy bowiem postawić w procesie produkcji na gospodarkę cyrkularną dzięki czemu – opierając się o zasadę 4R – w naszej ofercie znajdziesz m.in. wypełnienia powietrzne w 100% biodegradowalne oraz pochodzące w 100% z surowców z recyklingu. Nasze wypełnienia nadają się zarówno do wielokrotnego użycia, jak i podlegają recyklingowi, co również sprzyja środowisku.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce to jest eko!.

 

Kosz do wypelniania powietrza Politan AirProtectSystem

To kompleksowa oferta!

W naszym portfolio znajdziesz szereg wypełnień powietrznych sprzęt do ich nadmuchiwania, a także urządzenia peryferyjne, czyli wszelkie elementy, których potrzebujesz do zabezpieczenia przesyłki do transportu.

Wśród wypełniaczy możesz wybierać pomiędzy poduszkami i matami z różnych surowców, o różnym przeznaczeniu, w dwóch wielkościach „oczek”, różnej grubości i wytrzymałości. Dzięki temu idealnie dobierzesz zabezpieczenie do rodzaju produktów, które wysyłasz. Możesz też dowolnie miksować kupowane folie, np. na spód paczki dawać maty L, a oddzielać delikatne produkty od siebie za pomocą poduszek. Jeśli w swoim sklepie oferujesz tzw. „wysyłkę ekologiczną” czy „wysyłkę less waste” – sięgnij po wypełnienia w 100% biodegradowalne. Dzięki nam masz wybór!

W portfolio mamy także urządzenia, dzięki którym wypełnisz maty i poduszki powietrzem. Szczególnie polecamy skorzystanie z urządzenia APS 20, które jest kompatybilne zarówno z wszystkimi rodzajami wypełnień powietrznych, jak i z urządzeniami peryferyjnymi.

A jeśli Twoja firma jest już rozbudowanym podmiotem i z magazynu wychodzą setki lub tysiące paczek dziennie – czas zainteresować się urządzeniami peryferyjnymi, które również projektujemy i produkujemy samodzielnie. Zobacz film i przeczytaj więcej o ich zaletach w zakładce o urządzeniach peryferyjnych!

Wybierz Air Protect System i przestań martwić się o to, czy Twoje paczki dotrą do odbiorców w nienaruszonym stanie!

Zalety

Poznaj zalety naszej firmy!