Dlaczego my?

Gwarantowana jakość

Jesteśmy producentem z 40 letnim doświadczeniem w produkcji folii. Sprawdzamy każdą rolkę naszego wypełniacza. Badamy wiele parametrów jakościowych, w tym: wytrzymałość na ściskanie, przebicie, wytrzymałość zgrzewów i nieszczelności.

Produkty szyte na miarę

Posiadamy gamę wypełnień dopasowanych do zabezpieczania produktów różnych gabarytów, wagi i kształtów. Potrafimy doradzić wybór optymalnego rozwiązania lub w ciągu miesiąca stworzyć nowy wzór na wypełnienia, odpowiadające Twoim potrzebom.

Oferujemy również kosze, nawijarki i urządzenia transportujące wypełniacze, które możemy łatwo zaadoptować do istniejących linii pakowania w każdym środowisku magazynowym. Jeśli typowe rozwiązania okażą się dla Ciebie niewystarczające, nasz dział projektowy i własna produkcja, dają możliwość tworzenia szytych na miarę, spersonalizowanych systemów urządzeń, które dostarczą maty i poduszki na stanowiska pakowania.

Dlaczego warto wybrać Air Protect System? Politan Wypełniacze powietrzne

Stabilne dobre ceny

Projektujemy i budujemy w pełni automatyczne, super wydajne linie do produkcji wypełnień powietrznych, porównywalne do światowych liderów branży.

Dzięki temu, mamy niskie koszty inwestycyjne i dużą zdolność do optymalizacji procesu produkcji. Pozwala to utrzymywać stałe koszty wytwarzania i stabilne ceny naszych produktów.

Dlaczego warto wybrać Air Protect System? Politan Wypełniacze powietrzne

Stała dostępność produktów

Oferujemy produkty wytwarzane w naszej fabryce, zlokalizowanej w Polsce. Nasi klienci mogą zwiększać zapotrzebowanie sezonowo lub akcyjnie, bez ryzyka braku dostępności i wydłużania czasu realizacji zamówienia. Zwiększenie zapotrzebowania o 100 % realizujemy „od ręki”.

Sprawny serwis

Podpisujemy umowę, która zapewnia sprawny serwis i daje gwarancję bezpłatnego korzystania z urządzeń rozprowadzających, przy zachowaniu określonego w umowie wolumenu zakupów.

Zalety

Poznaj zalety naszej firmy!