Poduszka powietrzna BIO

Szukasz proekologicznego wypełniacza do paczek? Sprawdź produkowane przez nas, aksamitne w dotyku poduszki BIO. Nasze poduszki BIO mają elegancki, mlecznobiały kolor, ponieważ powstają z materiału w 100% biodegradowalnego (PLA), w bezodpadowym procesie produkcyjnym. Jeśli chcesz możemy zadrukować je grafiką według Twojego pomysłu.

Specyfikacja produktu

 • szerokość:
  210mm
 • długość:
  500mb
 • perforacja:
  co 120mm
 • materiał:
  PLA
 • kolor:
  biały
 • grubość folii:
  20 mic

Są wytrzymałe, elastyczne i niezawodne. Doskonale wypełniają pustą przestrzeń w kartonie, blokując przesyłane towary. Dzięki nim zabezpieczysz przed uszkodzeniem nawet najtrudniejsze w pakowaniu produkty takie jak dzieła sztuki, porcelanę, sprzęt RTV i AGD, szkło.

Poduszki powietrzne zajmą mało miejsca na magazynie. Przechowuje się je w formie niewypełnionej powietrzem rolki. Nie zawyżą ceny przesyłek, ponieważ są bardzo lekkie. W 99% poduszkę wypełnia powietrze, a tylko 1% to materiał z jakiego jest wykonana. Rolka poduszek powietrznych BIO ma 500 mb długości, jej szerokość to 21cm. Poduszki, dzięki perforacji, można odrywać co 12 cm, bez użycia nożyczek, co znacznie ułatwia i przyspiesza pakowanie. Dzięki ich zastosowaniu paczka będzie bezpieczna, nawet jeśli kurier nie będzie się z nią delikatnie obchodził. Wypełnienie sprawi też, że produkty nie będą obijały się o siebie i uszkadzały nawzajem.

Do wypełniania poduszek powietrzem służy urządzenie APS 20. Urządzenie możesz u nas kupić lub wynająć. APS 20 możesz używać do wszystkich poduszek i mat produkowanych przez markę Air Protect System. Gwarantuje ono łatwe i szybkie przygotowanie żądanej ilości wypełniacza. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Kup już dziś poduszki powietrzne BIO Air Protect System, usprawnij wysyłkę towarów w swojej firmie i ciesz się uznaniem w oczach klientów, którzy z pewnością docenią Twoją dbałość o środowisko!