Poduszki

Jak perfekcyjnie unieruchomić w kartonie produkty, żeby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu? Skorzystaj z niezawodnych poduszek powietrznych do paczek marki Air Protect System!

Odpowiednie zabezpieczenie paczki ma ogromne znaczenie. Przesyłka nieraz przebywa długą podróż, podczas której nie zawsze traktowana jest delikatnie. Należy pamiętać, aby każdą zawartość paczki odpowiednio zabezpieczyć. W tym wypadku z pomocą przychodzą poduszki powietrzne do pudełek, które sprawiają, że wysłany towar dociera do odbiorcy nieuszkodzony.

Bezpieczne i niezawodne transportowanie towarów dzięki poduszkom powietrznym od producenta marki Air Protect System

Jesteśmy producentem poduszek powietrznych do paczek, które dostępne są w różnych rodzajach. Nasze poduszki doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności szybkiego i ekonomicznego wypełnienia pustych przestrzeni w paczce. Dzięki nim towar jest optymalnie zabezpieczony w kartonie. Unieruchamiają przesyłane produkty, amortyzują wstrząsy i zapobiegają przesuwaniu towaru wewnątrz przesyłki. Tego rodzaju wypełniacze są idealnym rozwiązaniem w przypadku towarów wstępnie opakowanych.

Poduszki powietrzne do paczek – bezpieczeństwo w transporcie i ekologia

Jako producent poduszek powietrznych do pudełek wiemy, jak ważne jest dbanie o środowisko. Nasze poduszki w wersji BIO produkowane są w 100% z materiału biodegradowalnego. Dodatkowo wszystkie nasze standardowe wypełniacze nadają się do recyklingu. Dzięki możliwości ponownego wykorzystania poduszki powietrzne stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla firm transportowych, które chcą zminimalizować koszty i jednocześnie dbać o środowisko naturalne.

Poduszki powietrzne do paczek, które zabezpieczą każdy towar

Poduszki marki APS zajmują niewiele miejsca na magazynie, ponieważ przechowuje się je i transportuje w formie nienadmuchanej rolki. Zmniejsza to koszty spedycji oraz ilość generowanego śladu węglowego. Wypełnia się je powietrzem dopiero wtedy, kiedy są potrzebne i dokładnie taką ilość, jaką planuje się użyć. Nasze poduszki powietrzne do paczek możesz zastosować do unieruchomienia większości towarów przygotowanych do wysyłki. Wysoka jakość i doskonałe wykonanie sprawi, że zawartość Twojej paczki dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Najważniejsze zalety naszych poduszek powietrznych

Nasze poduszki powietrzne są szczególnie wyjątkowe ze względu na szereg korzyści, które oferują. Poniżej najważniejsze zalety, które przekonają Cię, że warto wybrać nasze produkty:

• są trwałe i nie pękają podczas transportu, a także skutecznie chronią pakowane produkty;
• szybko i łatwo można je wypełnić powietrzem, co przyspiesza proces pakowania;
• zajmują niewiele miejsca w magazynie w postaci zwiniętej rolki;
• nadają się do ochrony zarówno delikatnych przedmiotów, jak i dużych produktów;
• dzięki swojej lekkości nie zwiększają kosztów przesyłki;
• dostępne są urządzenia do nadmuchiwania, które ułatwiają korzystanie z nich;
• mogą być używane wielokrotnie;
• można je spersonalizować nadrukiem z logo firmy lub innymi informacjami.

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy chętnie wracają po kolejne produkty. Każdy Klient jest dla nas ważny i dbamy o niego na każdym etapie zamówienia – od ewentualnych pytań, poprzez złożenie zamówienia, jak i po samą wysyłkę naszych poduszek powietrznych. Zapraszamy do współpracy.

Czytaj Więcej