Mata powietrzna Standard PLUS

Mata powietrzna Standard PLUS

Maty Standard Plus produkujemy z folii HDPE. W 100% nadają się do recyklingu. Mogą zostać użyte wielokrotnie co oznacza, że zabezpieczysz nimi przesyłkę w drodze do klienta, a jeśli klient zdecyduje się na zwrot towaru – może użyć ich ponownie.

Mata powietrzna Standard PLUS Politan AirProtectSystem

Specyfikacja produktu

 • szerokość:
  380mm
 • perforacja:
  co 170mm
 • długość rolki:
  300mb
 • materiał:
  HDPE
 • kolor:
  półprzezroczysty
 • grubość folii:
  20 mic

Różne rozmiary mat - dla Twojej wygody

Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze S oraz M idealnie nadają się do owijania wysyłanych produktów. Stanowią alternatywę dla konwencjonalnych folii bąbelkowych, ograniczając nadmierne okręcanie towaru materiałem zabezpieczającym.

Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze L świetnie sprawdzą się do zabezpieczania dna paczek, ścian kartonów oraz jako wyściółka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów.

Mata powietrzna Standard PLUS S Politan AirProtectSystem AirProtectSystem POLITAN

Mata Standard PLUS, rozmiar pęcherzyka powietrza: S

Mata powietrzna Standard PLUS M Politan AirProtectSystem

Mata Standard PLUS, rozmiar pęcherzyka powietrza: M

Używając naszych mat powietrznych, nie musisz niepokoić się o uszkodzenia czy zarysowania przesyłanych produktów. Nawet tak delikatne przedmioty jak szkło, porcelana, dzieła sztuki czy produkty o dużych gabarytach (meble, sprzęt RTV i AGD), dostarczysz do punktu docelowego bez uszkodzeń, transportując je samodzielnie lub korzystając ze spedytora bądź paczkomatu.

Mata powietrzna Standard PLUS Politan AirProtectSystem
Mata powietrzna Standard PLUS Politan AirProtectSystem
Mata powietrzna Standard PLUS Politan AirProtectSystem

Mata Standard PLUS wystarczy Ci do zabezpieczenia wielu paczek, bo długość rolki produkowanej przez nas maty to aż 300 mb, jej szerokość to 38 cm. Dzięki perforacji możesz odrywać małe kawałki folii dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz. Folie Air Protect System wypełnia się powietrzem przy użyciu urządzenia APS 20, które gwarantuje szybkie i łatwe przygotowanie gotowych do użycia mat powietrznych. Urządzenie możesz u nas kupić lub wynająć.