Mata powietrzna Extra Strong

Maty Extra Strong zapewnią Twoim przesyłkom efektywną ochronę podczas transportu. Produkujemy je z wytrzymałej i odpornej na nacisk folii HDPE o grubości 25 mikronów.

Specyfikacja produktu

 • szerokość:
  380mm
 • długość:
  250mb
 • perforacja:
  co 170mm
 • materiał:
  HDPE
 • kolor:
  zielony
 • grubość folii:
  25 mic

Maty APS Extra Strong świetnie sprawdzą się do zabezpieczania dna paczek oraz jako wyściółka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów. Można nimi również owijać wysyłane produkty.

Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze M idealnie nadają się do owijania wysyłanych produktów. Stanowią alternatywę dla konwencjonalnych folii bąbelkowych, ograniczając nadmierne okręcanie towaru materiałem zabezpieczającym. Zabezpieczysz nimi produkty ciężkie, wrażliwe na uderzenia, a także szczególnie delikatne.

Mata Extra Strong, rozmiar pęcherzyka powietrza: M

Maty Extra Strong marki Air Protect System są lekkie, więc nie zawyżą kosztów wysyłki. W 99% matę wypełnia powietrze, a tylko 1% to materiał z jakiego jest wykonana. Nadają się do recyklingu.
Nie zajmują dużo miejsca na magazynie, ponieważ są zwinięte w rolkę – daje to sporą oszczędność miejsca na półkach. Wypełniasz je powietrzem wtedy, kiedy ich potrzebujesz i taką ilość, jaka akurat jest Ci potrzebna. Dlatego na Twoim magazynie nie ma bałaganu.

Maty wypełnisz powietrzem dzięki urządzeniu APS 20. Pracuje szybko, wydajnie zgrzewając folię. Urządzenie możesz u nas kupić lub wynająć. Rolka folii APS Extra Strong ma długość 250 mb, a jej szerokość to 38 cm. Można ją odrywać co 17cm, dzięki komfortowej perforacji.