Mata powietrzna EKO

Mata powietrzna EKO

Jeśli szukasz sposobu na skuteczne zabezpieczanie przesyłek w transporcie, a jednocześnie w sposób szczególny troszczysz się o środowisko naturalne, maty powietrzne EKO będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Dlaczego? Wytwarzamy je w bezodpadowym procesie, wykorzystując do produkcji surowce wtórne. Jeśli zależy Ci na ekologii i pozytywnym wizerunku – skorzystaj właśnie z tej opcji.

Specyfikacja produktu

 • szerokość:
  380mm
 • perforacja:
  co 170mm
 • długość rolki:
  300mb
 • materiał:
  HDPE z recyklingu
 • kolor:
  kość słoniowa

Nasze maty Air Protect System mogą zostać użyte wielokrotnie co oznacza, że zabezpieczysz nimi przesyłkę w drodze do klienta, a gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru – może użyć ich ponownie.
Jeśli maty już nie będą klientowi potrzebne – wystarczy, że je przebije i wyrzuci do odpowiedniego kosza. Maty EKO nadają się do recyklingu.

Przechowuje się je w formie nienadmuchanej rolki, dlatego zajmują mniej miejsca na magazynie niż tradycyjne wypełniacze. Wypełnia się je powietrzem dopiero wtedy, kiedy są potrzebne.
Nadmuchana mata nie zawyża kosztów przesyłki. 99% jej składu to powietrze, a tylko 1% materiał z jakiego jest wykonana.

Różne rozmiary mat - dla Twojej wygody

Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze M świetnie sprawdzą się do owijania produktów, zabezpieczania dna paczek oraz jako wyściółka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów. Zabezpieczysz nimi wstępnie opakowane produkty, które możesz ułożyć warstwami, z matą ECO w formie przekładki między nimi. Taka przekładka stworzy warstwę amortyzującą, która zabezpieczy wnętrze przesyłki.

Maty powietrzne EKO produkujemy z folii o gramaturze 20 mikronów. Są bardzo wytrzymałe, dlatego świetnie nadają się do zabezpieczania dna oraz ścian paczek, a także jako wyściółka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów. Długość wyściółki można dopasować do potrzebnych wymiarów dzięki perforacji między poszczególnymi odcinkami folii. Maty EKO polecamy szczególnie tym firmom, które dbają o środowisko naturalne, ponieważ regranulat jakiego używamy do ich produkcji, pochodzi z recyklingu. Maty EKO z powodzeniem wykorzystasz do zabezpieczenia różnych produktów, od dzieł sztuki, aż po szklane naczynia.

Mata powietrzna EKO Politan AirProtectSystem jak pakować paczki wykorzystanie maty powietrznej eko M
Mata powietrzna EKO Politan AirProtectSystem wypełniacze powietrzne
Mata powietrzna EKO Politan AirProtectSystem jak pakować paczki maty powietrznej eko M

Folie Air Protect System wypełnia się powietrzem przy użyciu urządzenia APS 20, które gwarantuje szybkie i łatwe przygotowanie gotowych do użycia mat powietrznych. Urządzenie możesz u nas kupić lub wynająć.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu zabezpieczania przesyłek – wybierz maty powietrzne Air Protect System!