Maty

Szukasz pewnego rozwiązania, które pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć przesyłki przed uszkodzeniem? Produkowane przez nas maty powietrzne marki Air Protect System to najlepszy wybór!

Maty powietrzne do pakowania paczek polskiego producenta marki Air Protect System to gwarancja najwyższej jakości

Maty powietrzne dostępne są w różnych rodzajach i rozmiarach. Maty powietrzne do pudełek o pęcherzykach w rozmiarze L świetnie sprawdzą się do zabezpieczania dna paczek, ścian kartonu oraz jako przekładka między poszczególnymi warstwami przesyłanych przedmiotów. Unieruchamiają i otulają przesyłane produkty, amortyzują wstrząsy i zapobiegają przesuwaniu towaru wewnątrz kartonu. Maty o pęcherzykach powietrznych w rozmiarze M produkowane są z myślą o owijaniu przesyłanych produktów. Ograniczają nadmierne okręcanie towarów materiałem zabezpieczającym, zmniejszając w ten sposób jego zużycie. Ten rodzaj maty jest wydajną alternatywą dla konwencjonalnych folii bąbelkowych.

Nasze maty powietrzne z powodzeniem wykorzystasz do zabezpieczania zarówno delikatnych przedmiotów, jak i produktów ciężkich, o dużych gabarytach. Są ultralekkie, więc nie zawyżą kosztów wysyłki. W 99% matę wypełnia powietrze, a tylko 1% to materiał, z jakiego jest wykonana.

Maty powietrzne marki Air Protect System są wytrzymałe, a przy tym estetyczne. Transportuje się je i przechowuje w formie nienadmuchanej rolki, dlatego zajmują niewiele miejsca na magazynie. Wypełnia się je powietrzem dopiero wtedy, kiedy są potrzebne i dokładnie taką ilość, jaką planuje się użyć. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Oto kilka zalet, jakie oferują maty powietrzne do zabezpieczania produktów do wysyłki:

• zapewniają wysoką jakość – są niezwykle wytrzymałe, nie tracą powietrza, skutecznie chronią przedmioty i są odporne na uderzenia,
• przyspieszają proces pakowania – wypełnienie ich powietrzem jest szybkie i proste,
• oszczędzają miejsce magazynowe – można je przechowywać w postaci nienapompowanej rolki,
• doskonale chronią przedmioty o różnych rozmiarach i kształtach, w tym te bardzo delikatne,
• nie powodują dodatkowych kosztów przesyłki – są znacznie lżejsze niż tradycyjne wypełniacze z papieru i kartonu,
• przy regularnych zakupach mat, urządzenie do ich nadmuchu wynajmiesz za 1 zł miesięcznie,
• stanowią przyjazne dla środowiska rozwiązanie, gdyż można je wielokrotnie używać,
• Mogą być spersonalizowane poprzez nadrukowanie na nich logo lub innej grafiki.

Czytaj Więcej