Wypełniacze

Maty i poduszki powietrzne marki Air Protect System służą do zabezpieczania towarów w transporcie. Oferowane przez nas wypełniacze są nie tylko trwałe i niezawodne, ale równocześnie bardzo estetyczne, co dla branży e-commerce nie jest bez znaczenia.

Wśród wypełniaczy znajdują się maty o niewielkich pęcherzykach powietrznych – rozmiaru S, a także nieco większych – M oraz bardzo dużych – L. Zabezpieczając wnętrze przesyłki warto wziąć pod uwagę ciężar i gabaryty przesyłanych towarów. Matami o małych i średniej wielkości pęcherzykach powietrznych zabezpieczysz towary delikatne i kruche. Wystarczy okręcić nimi wazon, butelkę czy bibelot. Maty o rozmiarze pęcherzyka L z powodzeniem wykorzystasz do zabezpieczenia boków i dna paczki. Możesz je użyć jako przekładkę między poszczególnymi warstwami przesyłki. Poduszki powietrzne są z kolei niezastąpione do wypełniania pustych przestrzeni wewnątrz paczki i unieruchamiania produktów w kartonie.

W naszej ofercie znajdziesz wypełniacze produkowane z różnego rodzaju materiałów. Najbardziej popularne wypełniacze Standard, w 100% nadają się do recyklingu. Produkujemy również wypełniacze BIO, które wytwarzamy w 100% z materiału biodegradowalnego.

Maty i poduszki powietrzne APS zajmują niewiele miejsca na magazynie dlatego, że przechowuje się je w formie niewypełnionej powietrzem rolki. Rzutuje to na koszty transportu oraz ślad węglowy produktu. Nasze maty i poduszki wypełniasz powietrzem dopiero wtedy, kiedy są Ci potrzebne i dokładnie taką ilość, jaką potrzebujesz.

Czytaj Więcej