Stolik z koszem

Stolik z koszem to jedna z propozycji naszej firmy, która ułatwi pracę każdemu, kto pakuje swoje przesyłki. Jest to świetne rozwiązanie, które skraca czas przygotowania towaru do transportu. Wprowadzając do Twojej firmy system składający się z urządzenia do wypełniania poduszek i mat powietrznych ze stołem z koszem producenta marki Air Protect System zyskasz zwiększenie szybkości pracy, oszczędność miejsca i pieniędzy.

Stolik z koszem AirProtectSystem Politan

Specyfikacja produktu

 • długość:
  1200mm
 • szerokość:
  800mm
 • wysokość bez kółek:
  900mm
 • waga:
  4kg

Zestaw składający się z ergonomicznego stolika oraz specjalnie zaprojektowanego kosza, który można dosunąć do stolika. Kosz gromadzi wypełniacze powietrzne. Jest wyposażony w kółka. Urządzenie zatrzyma się po wyprodukowaniu zadanej ilości metrów wypełniaczy.

Cechy warte podkreślenia:

 • gromadzi 50 m bieżących folii
 • napełnia się w 3,5 minuty
 • posiada ułatwiające transport kółka
 • urządzenie wyłącza się po zadanej ilości metrów

Nasz zestaw składa się z ergonomicznego stolika oraz specjalnie zaprojektowanego kosza, który w każdym momencie można odsunąć lub dosunąć do stolika. Kosz posiada kółka, co jest niewątpliwym plusem, ponieważ można bardzo łatwo przetransportować wypełniacze powietrzne w inne miejsce na magazynie. Zmieści się w nim aż 50 mb folii, a na wypełnienie kosza wystarczy tylko 3,5 minuty. Urządzenie do nadmuchiwania wypełniaczy wyłącza się samo po odpowiednio zaprogramowanej ilości metrów lub wtedy, gdy cały kosz zostanie wypełniony. Dlatego nie musisz się martwić, że zostanie napełnionych więcej mat czy poduszek, niż potrzebujesz.

Rozpocznij współpracę z polskim producentem marki Air Protect System i zyskaj produkty najwyższej jakości

Jeśli jesteś firmą, która na co dzień wysyła swoje towary i szuka sprawdzonej, rzetelnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, której urządzenia mogą pomóc przyśpieszyć proces pakowania produktów, to jesteś w odpowiednim miejscu. Marka Air Protect System stawia na najwyższą jakość urządzeń, które konstruowane i produkowane są tylko i wyłączenie w Polsce. W ten sposób zyskujesz atrakcyjną cenę i szybszą dostawę niż w przypadku zakupienia urządzeń od firmy, która produkuje je poza naszym krajem. Chcesz poznać dokładną ofertę na stolik z koszem? Napisz do nas już dziś!

Stolik z koszem AirProtectSystem Politan
Stolik z koszem AirProtectSystem Politan
Stolik z koszem AirProtectSystem Politan