Urządzenia peryferyjne

Najważniejszą rzeczą podczas transportu paczek jest odpowiednie zabezpieczenie ich zawartości.

Większość sprzedających stosuje wypełnienia takie jak folia bąbelkowa, pianka czy wypełnienie papierowe. Jednak najczęściej, zwłaszcza przy większych paczkach, zastosowanie takich materiałów może sprawić, że zawyżą one wagę paczki, a co za tym idzie, koszty dostawy się zwiększą. Świetną alternatywną są tutaj poduszki i maty powietrzne. Przez wielu Twoich Klientów będą również postrzegane jako profesjonalne zabezpieczenie towaru, który do nich dotarł, przez co zyskujesz w ich oczach jako sprzedawca, który dba o bezpieczeństwo przesyłki.

Wysyłasz dużo paczek? Komplet urządzeń do wypełniania foli powietrzem to coś dla Ciebie

Każda firma, która wysyła dużo paczek, powinna zaopatrzyć się w komplety urządzeń do wypełniania poduszek powietrznych. Dlaczego? Co możesz zyskać? Bardzo wiele! Przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ cały proces nadmuchiwania mat lub poduszek z naszymi urządzeniami przebiega bardzo szybko (możliwość nadmuchania nawet do 18 mb wypełniacza w 1 minutę). Jednak to nie wszystko – oszczędzasz również miejsce, ponieważ nie musisz magazynować innych wypełniaczy, które zajmują dużo przestrzeni. Będziesz również w stanie zwiększyć efektywność swojego procesu wysyłki, jednocześnie minimalizując koszty związane z reklamacjami i stratami towarów spowodowanymi zniszczeniami w transporcie. Za pomocą naszych kompletów urządzeń do nadmuchiwania mat i poduszek powietrznych zyskujesz w danym czasie dokładnie taką ilość wypełniaczy, jaką potrzebujesz. Przechowywanie rolek do nadmuchania jest proste, a one same nie zabierają dużo miejsca.

Urządzenia peryferyjne – sprawdź, jak dzięki nim możesz ułatwić sobie pracę

Komplet urządzeń do wypełniania folii powietrzem może zawierać kilka elementów. W naszej ofercie znajdziesz: samodzielny stolik lub z rolomatem, z koszem, stanowisko do pakowania z blatem lub bez. Wszystko to po to, aby maksymalnie ułatwić i przyśpieszyć proces wytwarzania mat i poduszek powietrznych oraz pakowania paczek. Nasze stoisko do pakowania z blatem umożliwia pracę aż pięciu osobom naraz. Pomyśl sam, jak bardzo może to usprawnić wysyłkę Twoich paczek. Pamiętaj, że czas, w jakim Twój Klient otrzyma paczkę, jest bardzo ważny – nikt nie lubi czekać na swoją przesyłkę. Komplety urządzeń do nadmuchiwania wypełniaczy, dostępne w naszej ofercie, stworzą odpowiednie stanowisko do pakowanie przesyłek. Dodatkowo nie musisz ich od razu kupować. Jeśli nie wiesz, czy będą to odpowiednie urządzania dla Ciebie, to możesz je po prostu wynająć.

Chcesz poznać warunki współpracy z naszą marką Air Protect System, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Objaśnią oni dokładnie zasady działania kompletów urządzeń do wypełniania mat i poduszek powietrznych. Każdy z tych produktów został przez nas dokładnie opisany na stronie, jeśli jednak masz jeszcze jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu.

Czytaj Więcej